FAQ

Najčastejšie otázky používateľov SOULY komunity

SOULY je prepracovaná internetová zoznamovacia služba, ktorá funguje pod dohľadom odborníka na vzťahy a vzťahové poradenstvo. SOULY je unikátom na trhu, poskytuje bezpečnosť, autenticitu a možnosť nájsť si životného partnera na základe rovnakých záujmov či pohľadov na rôzne typy problematiky.

1.Základné údaje - vyplniť svoje základné údaje ako je meno, e-mail, či dátum narodenia, ..
2.Fakturačné údaje - vyplniť ďalšie údaje pre účel fakturácie.
3.Výber balíka - výber z troch vytvorených členských balíkov. V prípade balíka Lite sú pri registrácií iba tri sekcie.
4.Platobné údaje - platobné údaje sú bezpečne spracovávané celosvetovou platobnou bránou Stripe, takže informácie o Vašej karte sú v úplnom bezpečí.

Minimálny požadovaný vek pre registráciu je 18 rokov.

Nie, takto to u nás nefunguje. Všetci používatelia musia byť reálne osoby hľadajúce skutočnú lásku.

Po dôkladnom vyplnení dotazníka sa na hlavnej obrazovke ukážu osoby, ktoré sú relevantné na základe vyhodnotených odpovedí. Stačí zavítať na profil osoby a pod oknami celkovej zhody zvoliť tlačidlo "Napísať správu".

V prípade, že je potrebné používateľa nahlásiť, sa na nás, prosím, neodkladne obráťte.

Všetky osobné údaje sú chránené a nie sú poskytované žiadnej tretej strane. Všetky informácie týkajúce sa spracúvania osobných údajov si môžete prečítať TU.

Souly je svetové a veríme, že ochvíľu bude aj celosvetové. :)

Samozrejme. Program je možné si kedykoľvek zmeniť v sekcii "Môj účet" (hore na lište) a následne na bočnom paneli prejsť do sekcie "Predplatné".

Ak z akýchkoľvek dôvodov trváte na zrušení vášho účtu, tak navštívte sekciu "Môj účet" (hore na lište) a následne v sekcii "Základné údaje" nájdete vpravo dole tlačidlo "Zrušiť účet". Ďakujeme za prejavenú dôveru a držíme palce na ďalšej ceste životom.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?

Kontaktujte nás.