Náš príbeh

Za SOULY stojí tím ľudí, ktorý si uvedomuje, že v dnešnej dobe a v tom, ako funguje ľudstvo, je náročné nájsť si dostatok času na seba a o to menej aj na nájdenie správneho partnera. Mnohokrát ostávame s prvým partnerom, ku ktorému cítime príťažlivosť alebo si ako tak rozumieme len pre to, že neveríme alebo nevidíme možnosť, ako nájsť niekoho, kto bude viac kompatibilný a vhodný pre nás.

Preto prinášame medzinárodnú platformu SOULY, ktorá berie do úvahy obmedzené možnosti, znalosti, limity a strachy v komunikácii a spoznávaní sa. Cez komplexný dotazník na výpočet kompatibility (úrovne zhody) vám dávame možnosť pri hľadaní partnera vziať do úvahy aj tento faktor, ktorý vnímame ako jeden z najdôležitejších.

Podľa nás, si každý človek zaslúži žiť svoj život, so svojou spriaznenou dušou. Každý človek ich má na tejto našej zemi viac. Preto je dôležité, aby sme si našli tu najviac kompatibilnú, ktorá sa stane našim životným partnerom a spolu budeme rásť, tvoriť a užívať si život.

SOULY vám prináša nie len pomoc v oblasti nájdenia si toho najkompatibilnejšieho partnera, ale zároveň aj podporu v rozvíjaní vašich vzťahov a samých seba cez články, rozhovory, tréningy a odovzdávanie skúseností. Týmto spôsobom sa budete môcť ďalej vzdelávať a posúvať vpred vo svojich vzťahoch a SOULY vám môže takto slúžiť aj po tom, ako si už nájdete partnera. Taktiež si budete môcť nájsť nových priateľov, ktorí majú záujem rásť a neustále sa zdokonaľovať.

haranta

Miroslav Haranta

Filozofia
zakladateľa SOULY


Život so správnym partnerom je niečo, na čo má právo každý z nás bez ohľadu na vek, pohlavie, orientáciu, farbu pleti a životné okolnosti.

Naša vízia je spojiť pod SOULY celý svet, aby sme sa dokázali nájsť s tým najlepším partnerom pre nás, pri ktorom naše životy budú prekvitať a v láske a slobode budeme môcť napĺňať náš najvyšší potenciál a tým pozitívne ovplyvňovať všetkých a všetko v našom okolí a celý svet. Čím väčšia harmónia, láska a pokoj je v nás, tým väčší a pozitívnejší dopad máme na to, kam ľudstvo smeruje.

SOULY je pre ľudí, ktorí hľadajú skutočné partnerstvo a chcú niečo viac, ako len zábavu. Chcú žiť v láske, naplnení, radosti, šťastí a spoločne budovať vedomý vzťah.

Robíme všetko pre to, aby sme vytvorili bezpečné prostredie, aby vaše osobné údaje a odpovede na otázky ostali v bezpečí, aby ste sa nemuseli obmedzovať a váhať, či chcete odpovedať pravdivo v dotazníkoch. Taktiež robíme všetko pre to, aby nevznikali falošné profily a impersonalizácia, z toho dôvodu je možné byť súčasťou SOULY len za mesačný poplatok.

Pripravujeme: SOULY aj pre ľudí, ktorí sú v partnerstve a hľadajú spôsob, ako pracovať na partnerstve a chcú niečo viac, ako len byť spolubývajúci. Taktiež budete mať možnosť spojiť sa a zoznámiť s inými pármi, ktorí tak, ako aj vy, majú záujem pracovať na vzťahu.

SOULY pre všetky milujúce duše.